Shop & Coffee


SITUS shop je naše designová kavárna v Litovli, v níž si můžete dopřát výběrovou kávu COFFEESPOT a něco dobrého na zub. V našem sortimentu najdete kvalitní výrobky od firem z Moravy, které jsme sami vyzkoušeli a s klidným srdcem je můžeme doporučit i Vám. Jsou to káva COFFEESPOT, Čokoládovna JANEK, Šufan, Vinařství Šoman, VÍNO HRUŠKA, Sonnentor , Báťkovy bylinkové sirupy a med od Jaroslava Jarmara z Pňovic.

Design a káva

Prostor je propojen se showroomem, ve kterém si můžete prohlédnout náš nábytek. Ten se vyrábí přímo za zdí kavárny. Vytvořili jsme tak kontrast velmi klidné kavárny, kde byste rozhodně netipli, že je hned v těsné blízkosti dílny, v níž je neustále rušno.

Shop and coffee
Shop and coffee
Shop and coffee

Vánoční balíčky

Lámete si hlavu s tím, čím obdarovat Vaše blízké, kamarády nebo kolegy? Vyberte si u nás v SITUS shop produkty, z nichž hravě poskládáte dárkový balíček, který potěší. Jedlé dárky jsou totiž sázkou na jistotu a u nás najdete jen to nejlepší. Kolegy můžete obdarovat výbornou kávou nebo vínem, prarodiče určitě ocení výborný čaj, který by si sami nekoupili a mlsným kamarádům vykouzlíte úsměv na tváři čokoládou a dobrotami od Šufanu.

Shop and coffee
Shop and coffee
Shop and coffee

U nás poskládáte dárek na míru pro všechny, nejen na Vánoce, ale i k narozeninám nebo jako malou pozornost na návštěvu. Zastavte se, rádi Vám pomůžeme s výběrem.

Shop and coffee

SHOWROOM/KAVÁRNA UNČOVICE

Adresa: SITUS, Unčovice 128, 784 01 Litovel

Otevírací doba: PO-PÁ 7:00 - 16:00

Petra Krejčí +420 777 694 004, marketing@situs.cz

Milan Husička +420 775 040 333, milan.husicka@situs.cz

Po předchozí telefonní dohodě je možné navštívit showroom mimo otevírací dobu.

SITUS shop s.r.o., Ludéřov 1, 783 44 DRAHANOVICE, IČO: 10901868, milan.husicka@situs.cz+420 775 040 333